אודות החברה

חברת א.א.הוטלס מתמחה בהקמה וניהול של מלונות בוטיק ובמתן שירותי ייעוץ ליזמים ולחברות בתחומי התיירות והמלונאות.

לאבי אגאג'ני העומד בראש חברת א.א.הוטלס ניסיון ניהולי של 40 שנים בתחומי התיירות והמלונאות. אבי מלא תפקידים ניהולים בתחום המלונאות באילת ושימש מנכ"ל של בתי מלון בירושלים, תל-אביב, זכרון יעקב, נצרת וחיפה. כמו כן כמו כן מילא אבי בתפקידים ניהוליים בפרויקטים בתחום התיירות והקיטרינג.

אבי אגאג'ני הינו בוגר לימודי ניהול בתי מלון במסגרת הטכניון ובעל תואר שני בניהול תיירות ואירוח מטעם אוניברסיטאת בורמוות אנגליה. אבי חבר זה שנים רבות בהנהלת התאחדות המלונות בישראל ובנוסף הוא משמש כסגן נשיא התאחדות המלונות הארצית.

חברת א.א. הוטלס פועלת משנת 2005 בהקמה וניהול של מלונות בוטיק ובמתן שירותי ייעוץ ליזמים ולחברות בתחומי התיירות והמלונאות. החברה מנהלת מזה 14 שנים את מלון ארמון הירקון בתל אביב. החברה יזמה הקימה ומנהלת מחודש אפריל 2009 את מלון הבוטיק קולוני חיפה, שותפה ומקימה ומנהלת פרויקטים מלונאיים נוספים בירושלים (סיטי סנטר ושמאי סוויטס י"ם) ובאזורים נוספים, (ניהול מלון מרגוזה יפו) מלון דיזנגוף 208 ת"א ובנסוף שותפה ומקימה מלון נופש איכותי בזנזניבר אותו גם תנהל.

חברת א.א. הוטלס ביצעה עבור לקוחות שונים עשרות בדיקות היתכנות לבדיקת הכדאיות הכלכלית להקמת מלונות באזורים שונים בארץ ותוכניות עיסקיות. כמו כן החברה נתנה ונותנת כאמור שרותי ייעוץ בכל הקשור להקמה ולהפעלה של פרויקטים בכל תחומי התיירות והאירוח.

החברה מתכוונת להקים בזמן הקרוב מלונות נוספים ובמיוחד מלונות בוטיק תוך שיתוף פעולה עם משקיעים מהארץ ומחו"ל.

מלונות בניהול החברה: